بزرگداشت ۲۸۵ شهید مدفون در گلزار شهدای بندرعباس برگزار می‌شود

بندرعباس-ایرنا-اولین بزرگداشت ۲۸۵ شهید مدفون درگلزار شهدای بندرعباس، ۲۸ آبان‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با هدف ترویج و انتقال فرهنگ شهادت برگزار می‌شود.

مدیر گلزار شهدای بندرعباس در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: علی اکبر رائفی‌پور، صابر خراسانی، مجتبی رمضانی و فرزاد جمشیدی به ترتیب به عنوان سخنران، شاعر، مداح و مجری این مراسم هستند.

روح الله احترامی افزود: این بزرگداشت با حضور عموم مردم، خانواده‌های شهیدان، ایثارگران جنگ تحمیلی و برخی از مسوولان استانی برگزار می‌شود که از۶ خانوده ( ۱۲ شهید دوبرادری ) تقدیر خواهد شد.

وی اظهار داشت: برگزاری گرامیداشت شهدا، سپاسگزاری از مردان و زنان برای رشادت‌ها و ایستادگی در مقابل دشمنان نظام به منظور دفاع از کشور ایران اسلامی با یادآوری آرمان‌های این انسان‌های بزرگ است.

مدیر گلزار شهدای بندرعباس خاطر نشان کرد: انتقال پیام شهدا به جامعه امروز به خصوص نسل جوان و کسانی که آینده کشور را به دست دارند از وظایف دینی و معنوی ماست.

احترامی ادامه داد: شهدا در وصیت‌نامه‌های خود بارها یادآوری کرده‌اند که راه آنان را ادامه دهیم و از دشمن که همواره در طول شبانه روز برای کشورمان توطئه می‌کند غافل نباشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =