۲۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۱
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 83550505
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه فرش دستباف کردستان با ۱۰ درصد تخفیف برپا شد

سنندج - ایرنا - نمایشگاه و فروشگاه فرش دستباف تولیدی استان کردستان به مناسبت هفته وحدت در سنندج برپا شده و علاقمندان می‌توانند با ۱۰ درصد تخفیف اقدام به خرید فرش از این نمایشگاه کنند.

شرکت سهامی فرش ایران در کردستان به مناسبت هفته وحدت در راستای حمایت از تولید ملی اقدام به فروش فرش‌های دستباف با شرایط و تسهیلات ویژه در قالب نمایشگاه و فروشگاهی از ۱۸ تا ۲۸ آبان ماه جاری در خیابان اردلان بالاتر از آموزش و پرورش ناحیه ۲ سنندج کرده است.

مدیر شرکت سهامی فرش ایران در کردستان روز سه شنبه در این رابطه اظهار داشت: برای تمام خریداران فروش نقدی در این فروشگاه ۱۰ درصد تخفیف در نظر گرفته‌ایم.

بهرام احترامی با اشاره به اینکه تسهیلات فروش اقساطی هم تنها ویژه کارکنان دولت و فرهنگیان است، اضافه کرد: تسهیلات خرید اقساطی فرش دستباف در این نمایشگاه حداکثر تا مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال برای هر نفر در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: حداقل ۲۰ تا ۳۰ درصد از بهای فرش به عنوان پیش پرداخت از خریداران اخذ و مابقی مانده مبلغ فرش خریداری شده با ارائه مدرک لازم با اقساط ۱۲ و ۱۵ ماهه بدون کارمزد و هرگونه بهره از مشتریان دریافت می‌شود.

اخبار مرتبط

  • جشنی از جنس وحدت

    جشنی از جنس وحدت

    سنندج - ایرنا - ماه، ماه مولود است و صدای روح نواز دف و مولودی خوانی در جای جای استان کردستان…

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =