دانشگاه شریف و سازمان نظام پزشکی تفاهم‌نامه امضا کردند

تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی شریف و سازمان نظام پزشکی ایران، به منظور توسعه و ترویج فناوری‌های پزشکی و سلامت در راستای ارتقای سلامت جامعه، تفاهم‌نامه همکاری علمی، فناوری پزشکی و پژوهشی امضا کردند.

مراسم امضای این تفاهم‌نامه با حضور محمود فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و محمدرضا ظفرقندی رئیس سازمان پزشکی ایران به همراه جمعی از معاونین و مدیران این دو حوزه، امروز دوشنبه ۲۰ آبان‌ماه در اتاق شورای ریاست دانشگاه برگزار شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک، شامل موضوعاتی از قبیل؛ بسترسازی برای ترویج فناوری‌های سلامت در راستای نهادینه کردن آن در بین جامعه پزشکی و عموم مردم، ترغیب فناوران و دانشگاهیان به توسعه فناوری‌های پزشکی و سلامت در راستای ارتقای سلامت جامعه و ارتقاء ظرفیت رسانه‌های دیجیتال در جهت خلق فرصت‌های نوین، مشارکت در فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزش، پژوهش و ارتقای سلامت است.

از دیگر محورهای این تفاهم نامه همکاری می توان به مشارکت در برگزاری رویدادها، همایش‌ها و برنامه‌های مشترک در راستای دستیابی به اهداف تفاهم نامه، برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های پژوهشی و فناوری مشترک، تبادل اطلاعات و تجارب موجود در زمینه توسعه آموزش، پژوهش و فناوری‌های سلامت، اجرای برنامه مشترک حمایت از طرح‌های پژوهشی و سرمایه گذاری در توسعه پژوهش و فناوری در حوزه سلامت اشاره کرد.
تفاهم‌نامه ذکر شده در ۵ ماده تنظیم شده و اعتبار آن از تاریخ امضاء به مدت ۲ سال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =