۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۹
کد خبرنگار: 915
کد خبر: 83550498
۰ نفر

برچسب‌ها

عاملان تیراندازی به شهروند گنبدی دستگیر شدند

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی گنبدکاووس درشرق استان گلستان اعلام کرد که با تلاش ماموران پلیس اطلاعات انتظامی، دو عامل تیراندازی با اسلحه شکاری به یکی از شهروندان این شهرستان مرزی شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمود علی‌فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که در حادثه تیراندازی به شهروند میوه‌فروش گنبدی که چند شب پیش در یکی از خیابان‌های این شهر رخ داد، متهمان که سر و صورت خود را پوشانده و سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت به محل آمده بودند، به سمت مغازه این شهروند شلیک کرده و بلافاصله از محل متواری شدند.

وی افزود: پس از گزارش این واقعه و به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع، بلافاصله تحقیقات فنی و اطلاعاتی توسط پلیس آغاز شد که در نهایت متهمان و مکان اختفای آنها شناسایی و با هماهنگی و حکم مقام قضایی، دستگیر شدند.

سرهنگ علی فر اضافه کرد: در بازجویی از متهمان این حادثه، آنها دلیل این اقدام را اختلافات شخصی با میوه‌فروش و ترساندن او اعلام کردند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس همچنین از شناسایی و دستگیری فرد جوانی که اقدام به برداشت غیرمجاز ۱۵ میلیون ریال از حساب بانکی دوست صمیمی خود کرده بود، توسط پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی (فتا) خبر داد و گفت: این فرد در فرصت مناسب اقدام به اخذ داده‌های حساب بانکی دوست خود و سپس برداشت از طریق خرید اینترنتی کرده بود.

وی از شهروندان خواست برای جلوگیری از برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آنها، از در اختیار گذاشتن رمز کارت بانکی خود به دیگران و یادداشت آن در کنار کارت خودداری کرده و رمز کارت خود را به صورت دوره‌ای تغییر دهند.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =