هواپیمای قطری فرودگاه شیراز را به مقصد دوحه ترک کرد

شیراز- ایرنا- هواپیمای بویینگ ۷۸۷ متعلق به شرکت قطر ایرویز که یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸ در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز فرود اضطراری داشت، حوالی ساعت ۱۳ دوشنبه، شیراز را به مقصد دوحه قطر ترک کرد.

مدیر کل فرودگاه‌های استان فارس، دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: این هواپیما که از جاکارتا (مرکز کشور اندونزی) به مقصد دوحه قطر در پرواز بود به علت شرایط نامساعد جوی فرودگاه دوحه قطر، ناگزیر به فرود اضطراری در فرودگاه شیراز شد.
رضا بدیعی‌فرد افزود: از آنجا که امکان پرواز مجدد این هواپیما به مقصد دوحه به سبب پُر شدن تایم پروازی خلبان میسر نشد مسافران آن به یکی از هتل‌های شیراز منتقل شدند و در نهایت دقایقی قبل این هواپیما به همراه ۸۵ مسافر و ۱۱ خدمه پرواز از فرودگاه شیراز عازم دوحه قطر شد.
وی افزود: شرایط نامساعد جوی یکشنبه در فرودگاه قطر همچنین سبب شد که هواپیمای بویینگ ۷۷۷ شرکت قطر ایرویز نیز که از کلمبو (پایتخت تجاری کشور سریلانکا) عازم دوحه بود در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز فرود اضطراری کند.
او اظهار داشت: این هواپیما دیروز (یکشنبه) و ساعتی پس از حضور در فرودگاه شیراز به دلیل مساعد شدن شرایط جوی فرودگاه دوحه، بعد از سوختگیری، فرودگاه شیراز را به مقصد دوحه قطر ترک کرد. 

اخبار مرتبط