مربی تیم فوتبال جوانان: هدف نهایی صعود به جام‌جهانی است

تهران- ایرنا- مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال جوانان ایران پس از راهیابی تیمش به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و هدف نهایی ما صعود به جام‌جهانی است.

«فرشاد بختیاریزاده» بعد از صعود تیم جوانان ایران به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا بدون گل خورده، اظهار داشت: از نگاه ما هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و هدف نهایی موفقیت در صعود به جام جهانی است که به امید خدا با این تیم متحد و یکدل اتفاق خواهد افتاد. در واقع کار ما از همین حالا شروع شده و میدانیم به مراتب راه سخت‌تری در پیش داریم.

مربی دروازهبانهای تیم جوانان، گفت: بسته ماندن دروازه ما در طول این ۳ بازی حاصل زحمات همه اعضای تیم شامل بازیکنان و کادر فنی است. همچنین به «امیرحسین نیکپور»  هم تبریک می‌گویم که خودش را به کادر فنی ثابت کرد و در این مدت عملکرد بسیار خوبی داشت. نیک‌پور در مسابقات کافا هم یکی از بهترین بازیکنان تیم بود و امیدوارم سطح آمادگی خودش را همچنان بالاتر ببرد تا در مسابقات نهایی هم بهترین دروازه‌بان بازی‌ها باشد.

بختیاری‌زاده در خصوص روند آماده‌سازی تیم جوانان گفت: اردوهای آماده‌سازی تیم از دی ماه سال گذشته آغاز شد و در این مدت بیش از  یکصد دروازه‌بان را زیر نظر گرفتیم. حتی یک اردوی اختصاصی ویژه دروازه‌بان‌ها برگزار کردیم تا آماده‌ترین نفرات انتخاب شوند. حالا باید بگویم کار ما از اول آغاز شده و همه دروازه‌بان‌ها شانس حضور مجدد در اردوی تیم جوانان را خواهند داشت چرا که تا زمان برگزاری مسابقات بازی‌ها را دنبال می‌کنیم و با بهترین نفرات به مسابقات خواهیم رفت.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های کلیه عوامل و دست‌اندرکاران تیم جوانان اظهار داشت: لازم است از کلیه عوامل فدراسیون فوتبال و زحمت کشان تیم جوانان تشکر کنم. اردوها و دیدارهای تدارکاتی بسیار خوبی برای تیم در نظر گرفته شد که به آماده‌سازی تیم ما کمک کرد و توانستیم عملکرد خوبی در این رقابت ها داشته باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha