در مواجهه با گروه‌های نمایشی جوان انصاف داشته باشیم

تهران- ایرنا- نویسنده نمایش آشویتس زنان گفت: در مواجهه با اجرای نمایش‌های گروه جوان و نسل نو اعتدال و انصاف داشته باشیم.

علی صفری در گفت وگو با خبرنگار ایرنا درباره اخبار منتشره شده مبنی بر اینکه علت توقف اجرای نمایش آشویتس زنان نفروختن بلیت های اجرا بوده است، تصریح کرد: نمایش تا آخرین شب اجرا تمامی بلیت های خود را فروخت و با تکمیل ظرفیت سالن اجرای خود را انجام داد و حتی برای شب هایی که اجرا متوقف شده نیز مخاطبانی اقدام به خرید بلیت کرده بودند.

وی افزود: توقف اجرای این نمایش حتی به دلیل توقیف از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی نیز نبوده است زیرا این نهاد پیش از آغاز اجرا متن را کوتاه کرده و قسمت های مورد نظر آنها حذف شده بود.

نویسنده نمایش آشویتس زنان خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات مالی درون گروهی پیش از تاریخ اعلام شده، اجرای نمایش به پایان رسید و گروه نمایش هرگونه اخبار دیگری را تکذیب می کند.

وی با بیان اینکه برخی بازخوردها حق گروه های نمایشی را پایمال می کند، اظهار داشت: برای انتشار چنین اخباری باید از اعضای مسئول گروه نمایشی تاییدیه گرفت و پخش اخبار کذب از رسانه های رسمی کشور کار درستی نیست.

به گفته وی، وقتی نمایشی متعلق به نسل نو و جوان است که با سختی های فراوان توانستند اجرایی را به صحنه ببرند هنرمندان و اصحاب رسانه با انصاف و اعتدال بیشتری با آنها برخورد کنند.

نمایش آشویتس زنان به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل روایت زندگی و مرگ سه زن در جریان جنگ جهانی دوم و حضور در اردوگاه‌های کار اجباری است که از ۲۱ مهرماه اجرای خود را آغاز کرد و هر شب ساعت ۱۹:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =