اول بُرد بعد کُری‌خوانی؛ ۹ امتیاز فاصله با سیتی «کلوپ» را دیوانه کرد

تهران- ایرنا- «یورگن کلوپ» با گفتن جمله‌های «ما می‌خواهیم در ماه مه ۲۰۲۰ هم اول باشیم نه فقط نوامبر ۲۰۱۹» و اینکه «فاصله امتیازی ما با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده دیوانه‌وار است»، خشم سیتیزن‌ها و البته «پپ گواردیولا» را دوچندان کرد.

صدرنشین لیگ برتر جزیره در آنفیلد در برابر شاگردان پپ بی‌رحم بود و گل‌های «فابینیو»، «محمد صلاح» و «سادیو مانه» سه امتیاز ارزشمند بازی را برای تیم مرسی‌ساید تضمین کرد و تک گل «برناردو سیلوا» که در دقایق پایانی برای سیتی به ثمر رسید تنها سنگینی باخت را برای میهمان سبک کرد.

کلوپ در این خصوص اظهار داشت: صادقانه بگویم هیچ فشاری احساس نمی‌کنیم؛ همه چیز حالا روشن شده و ما این موضوع را می دانیم و اگر شما با ما هم عقیده باشید باید در نهایت تعجب بگویید «۹ امتیاز!!»؛ راه طولانی مانده و ممکن است اینجا یا آنجا امتیاز از دست دهیم؛ برخی ۱۰۰ درصد اطمینان دارند که لیورپول امتیاز از دست می‌دهد اما این نگاه خیلی منفی است.

وی ادامه داد: شما ممکن است این طور فکر کنید اما برای ما اهمیتی ندارد و به شما اطمینان می‌دهم نظر شما کوچکترین اهمیتی ندارد؛ در این بازی کاملا متمرکز بودیم و فاصله امتیازی ما با سیتی دیوانه‌کننده است؛ ۹ امتیاز! حتی نمی‌توانید تصور کنید که چنین چیزی اتفاق بیافتد اما این موضوع مهم نیست زیرا هیچکس اهمیتی نمی‌دهد که در اوایل نوامبر ۲۰۱۹ چه کسی اول است.

سرمربی آلمانی لیورپول تاکید کرد: می‌خواهیم در ماه مه ۲۰۲۰ هم اول باشیم؛ همه این را می‌دانیم اما کسی این حرف را نمی‌زند چون همه چیز واضح است؛ تلاش خودمان را می‌کنیم و در نهایت خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می‌دهد؛ هنوز هیچ فشاری وجود ندارد شاید در آینده چنین چیزی را حس کنیم اما در حال حاضر این شانس را داریم و برای قاپیدن آن هجوم می‌بریم و با تمام قدرت تلاش می‌کنیم و خواهیم دید آینده چه چیزی برای ما کنار گذاشته است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha