یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید دشتی برگزار می‌شود

بوشهر- ایرنا- فرمانده سپاه امام رضا (ع) دشتی استان بوشهر گفت: یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید این شهرستان در نیمه دوم آذرماه امسال برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار علی غنضفری روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران افزود: برگزاری مراسم یادواره شهدا نقشی بسیار مهم در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انقلاب و مقابله عملی با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن دارد.

وی اضافه کرد: امروز آمریکا و  استکبارجهانی با تمام قوا و استفاده از شیوه‌های نوین تبلیغاتی سعی درکمرنگ کردن روحیه ایثار و شهادت و اعتقادهای جوانان دارند و ما باید با استفاده از فضای مجازی و ظرفیت رسانه‌ای این توطئه دشمن را حنثی کنیم.

غضنفری، از همکاری خبرنگاران و رسانه‌های گروهی شهرستان دشتی و استان بوشهر در پوشش نشست‌های هماهنگی برای برگزاری هرچه باشکوهتر یادواره شهدای شهرستان قدردانی کرد و خواستار همکاری بیشتر آنان برای پوشش این مراسم شد.

وی یادآورشد: با تلاش‌های صورت گرفته و تعامل بسیار خوب توسط کمیته‌های ستاد برگزاری یادواره ۲۳۲ شهید هم‌اکنون فضای شهرستان برای برگزاری این یادواره آماده شده‌است.

 غضنفری بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های این یادواره مستند سازی خاطره‌های  شهدا و والدین آنها است که نقش تاثیرگذاری در انتقال رشادت‌های شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به نسل حوان خواهد داشت.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی یادآور شد: مراسم یادواره سرداران و ۲۳۲ شهید شهرستان در نیمه دوم آذرماه در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی برگزار خواهد شد.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =