کلاسی در آستارا فاقد معلم نیست

آستارا - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بندر مرزی آستارا اظهار کرد: هیچ کلاس درسی در مقاطع مختلف مدارس این شهرستان، فاقد معلم نیست و ادعای خالی بودن برخی کلاس‌ها کذب است.

سجاد موسوی روز دوشنبه گفت: طبق سیاست و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش، کمبود معلم و مربی با بکارگیری معلمان و مربیان مجرب و بازنشسته تامین شده است و کلاس های درسی مقاطع مختلف آستارا از اول مهر ماه دارای معلم و مربی هستند.

وی افزود: شاید برخی کلاس ها در روزهای آغازین سال تحصیلی در روند ساماندهی معلمان و مربیان، برای ساعاتی از حضور معلم بی بهره بوده اند اما این به معنای فاقد معلم بودن دانش آموزان نیست.

وی بیان کرد: سال تحصیلی جاری در آستارا با حضور ۱۷ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در ۱۶۰ آموزشگاه، زیر نظر حدود یکهزار معلم و مربی آغاز شده بود و تعداد دانش آموزان تا هفته دوم مهرماه، به ۱۸ هزار نفر رسید.

مدیر آموزش و پرورش آستارا ادامه داد: تعلیم و تربیت فرزندان جامعه و آینده سازان کشور، دغدغه و رسالت مهم آموزش و پرورش است و در این زمینه هرگز کوتاهی صورت نمی گیرد.

موسوی بیان کرد: از همه ظرفیت های اداری و آموزشی برای دستیابی به هدف های متعالی آموزش و پرورش استفاده می کنیم و همراهی انجمن های اولیا و مربیان نیز قابل تقدیر است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =