۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 759
کد خبر: 83550019
۵ نفر

برچسب‌ها

تصادف اتوبوس زائران پاکستانی ۴ کشته برجا گذاشت
عکس آرشیوی است

تهرا ن- ایرنا- رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تصادف اتوبوس حام زائران پاکستانی با یک کامیون در کیلومتر ۲۵ جاده نهبندان-زاهدان چهار کشته و ۴۶ مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش روز دوشنبه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی،  پیرحسین کولیوند با اعلام این خبر، افزود: ساعت چهار و ۱۳ دقیقه بامداد امروز، بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس حامل زائران پاکستانی با یک دستگاه کامیون در کیلومتر ۲۵ جاده نهبندان-زاهدان، دو سرنشین کامیون (ایرانی) و دو نفر از سرنشینان اتوبوس (پاکستانی) فوت کردند.

وی اظهار کرد: اتوبوس زائران پاکستانی ۴۹ سرنشین داشت که ۴۶ نفر آنها مصدوم و پس از تریاژ در صحنه تصادف و اولویت بندی، با استفاده از آمبولانس های اورژانس بلافاصله به بیمارستان نهبندان برای بررسی و درمان منتقل شدند.

کولیوند گفت: مصدومان این حادثه هم اکنون در بیمارستان نهبندان در حال مداوا هستند.

وی افزود: یک اتوبوس آمبولانس و یک فروند بالگرد از دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از زابل برای کمک به انتقال مصدومان این حادثه اعزام شده است. ۵ نفر از زائران که جراحت شدیدتر داشتند به بیمارستان بیرجند منتقل و بقیه مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. 
رئیس سازمان اورژانس کشور با قدردانی از سرعت عمل کادر اورژانس و بیمارستان شهید آتشدست شهرستان نهبندان در انتقال و پذیرش مصدومان، وضعیت فعلی مجروحان را رضایت بخش اعلام کرده و افزود: به زودی اکثر مصدومان پس از درمان های سرپایی از بیمارستان ترخیص می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =