کالدرون: نگران شرایط باشگاه پرسپولیس هستم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه‌، گفت: به‌نظر می‌رسد در این باشگاه پول خرید شِن هم وجود ندارد و نگران این شرایط هستم.

«گابریل کالدرون» در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) این تیم، تصریح کرد: پس از چند روز استراحت، تمرینات را آغاز کرده‌ایم و کمال کامیابی‌نیا هم با سپری کردن دوران نقاهت، تمرینش را از سر گرفته است.

وی افزود: چهار بازیکن هم از تیم جوانان و امید آمدند که کیفیت خوبی دارند و من همیشه دوست دارم از نفرات جوان در ترکیب تیم استفاده کنم.

کالدرون در مورد محرومیتش از سوی کمیته انضباطی، توضیح داد: باشگاه امروز بیانیه‌ای منتشر کرد و در واقع همه چیز در آن گفته شده است. صحبت دیگری درباره این موضوع ندارم.

این مربی آرژانتینی در خصوص جذب مهاجم خارجی، گفت: این یک کار مشترک بین کادرفنی و باشگاه است تا بازیکنی که با شرایط ما همخوانی داشته باشد را جذب کنیم.

وی در مورد حضور گسترده بازیکنانش در تیم ملی ایران، اظهار داشت: مربی تیم ملی تصمیم می‌گیرد چه بازیکنانی را نیاز دارد. بازیکنان من در دنیا جزو بهترین‌ها هستند و اگر دست من بود، دوست داشتم تمام بازیکنانم به تیم ملی دعوت شوند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تعطیلات متعدد لیگ برتر، عنوان کرد: این مساله منطقی است و تیم ملی نیاز به فضا، زمان و کار دارد. وقفه‌های لیگ برای برخی از تیم‌ها خوب است و سعی می‌کنیم که در بازی اول‌مان بعد از تعطیلی لیگ، مثل بازی‌های اخیرمان خوب بازی کنیم.

وی در مورد آینده «جونیور» برزیلی در این تیم، گفت: او هنوز عضوی از تیم است و من باید ببینم در تمرین‌ها چطور کار می‌کند. شاید بتوانم از او در بازی‌ها استفاده کنم و این موضوع به تمرینات بستگی دارد. اگر دیدید جونیور بار دیگر بازی می‌کند به این معناست که در طول هفته تمرینات خوبی داشته است.

کالدرون در خصوص اینکه برخی از هزینه‌های تیم را خودش پرداخت کرده است، توضیح داد: هنوز منتظر جواب باشگاه هستیم در خصوص مشکلات هستیم. زمین تمرین همان مشکلات سابق را دارد. وقتی شرایط زمین خوب نیست شن می‌ریزند تا منافذی را که به وجود می‌آید از بین ببرند و سطح زمین را پر کنند، ولی به‌نظر می‌رسد حتی پول برای خرید شن هم وجود نداشته است.

وی ادامه داد: کمی نگران هستم و باید از یک زمین تمرین‌مان خوب مراقبت و آن را حفظ کنیم. این پروسه‌ای که گفتم بخشی از مراحل نگهداری زمین است. امیدوارم خیلی زود مسائل مالی حل شود، چون چند ماه است که منتظریم و بازیکنان باید مطالبات سال گذشته‌شان را دریافت کنند.

کالدرون در مورد دریافتی خود از باشگاه، گفت: ۲۰ درصد از پرداخت اولم را دریافت کرده‌ام و ماه بعد زمان پرداخت قسط دوم است. با شرایط باشگاه راه آمده‌ام و همان‌طور که شما می‌دانید ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. مدیر باشگاه هم به این شرایط واقف است و تمام تلاشش را می‌کند که مطالبات بچه‌ها و کادرفنی پرداخت شود.

وی داشت: وظیفه‌ام این است که با باشگاه راه بیایم و کاری انجام ندهم که از این تاریخ تا ماه دسامبر (۱۱ آذر ماه) به باشگاه صدمه برسد. من جان و زندگی‌ام را در این راه می‌گذارم. بعد، آنجا زمانی داریم که برای باشگاه و خودمان تصمیم بگیریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =