دارندگان فیش حج تمتع نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کنند

ایلام- ایرنا- مدیر حج و زیارت ایلام گفت: تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع با مراجعه به سامانه رزرو حج به نشانی www.reserve.haj.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

سید حمید مصطفایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هدف از این فراخوان این است که ودیعه‌گذاران حج تمتع ، اطلاعات شخصی خود را در این سامانه تکمیل، اصلاح و به‌ روزرسانی کنند.

وی گفت: با این کار علاوه بر ساماندهی اولویت‌های باقی مانده در نوبت تشرف به حج ، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه‌گذاران، اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت ها، برنامه های آموزشی و توجیهی امکان‌پذیر می شود. 

مدیر حج و زیارت استان ایلام افزود: ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌توانند به سامانه یاد شده مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود اقدام یا با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز از سازمان حج و زیارت نسبت به تکمیل اطلاعات فردی اقدام کنند.

مصطفایی تاکید کرد: این فراخوان به معنی اعلام اولویت های حج سال آینده نبوده و اولویت های تشرف به حج سال ۱۳۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی کشور میزبان و به ترتیب و بر اساس زمان ثبت نام زائران در بانک عامل اعلام می‌شود. 

امسال ۸۵ زائر ایلامی در قالب یک کاروان، اوایل مردادماه سال جاری برای انجام مناسک حج تمتع به سرزمین وحی اعزام شدند.

سال گذشته نیز ۱۶۰ زائر ایلامی برای انجام مناسک حج تمتع به سرزمین وحی اعزام شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =