وزیر کشور: بیش از ۲۰ دستگاه اجرایی در برگزاری انتخابات مشارکت دارند

تهران- ایرنا- وزیر کشور از مشارکت ۲۰ دستگاه اجرایی در حوزه‌های امنیتی، اجتماعی، رسانه ای و نظارتی در برگزاری انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه پس از افتتاح ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران افزود: تا انتخابات حدود ۸۳ روز داریم امیدوارم انتخاباتی باشکوه، سالم، در محیطی امن و با مشارکت بالا و محوریت قانون داشته باشیم. در انتخابات حدود ۲۰ دستگاه اجرایی در حوزه های امنیتی، اجتماعی و رسانه ای و در حوزه نظارتی شورای نگهبان با ما  همکاری دارند.
وزیر کشور از احزاب و نامزدها انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست با رقابت منطقی بسترساز حضور بیشتر مردم شوند و با محوریت و رعایت قانون در انتخابات حضور داشته باشند.

وی انتخابات را که نماد و شاخص استقامت و مقاومت مردم در مقابل فشار و تحریم‌های دشمن عنوان کرد و افزود: امیدواریم انتخابات به یک مانور قدرت مقاومت استقامت، حضور و مشارکت مردم تبدیل شود و همیشه هم چنین بود.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: تلاش بر این است با همکاری همه احزاب، گروه‌ها و نامزدهای انتخاباتی و همه دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها و  از طرف دیگر شورای نگهبان در محیطی کاملا هماهنگ، همکاری و مساعدت به یکدیگر، مردم را با اعتماد و اطمینانی که به این امر دارند که نظام مقدس مبتنی بر آرای آنها و عملکرد نمایندگان آنها است به حضور پررنگ‌تر از دوره قبل، تشویق و ترغیب کنیم.

کسانی که در خود توان و انگیزه می‌بینند حتما در انتخابات ثبت نام کنند

رحمانی فضلی افزود: این امر مستلزم این است همه کسانی که در خود این توان و انگیزه را می‌بینند که بتوانند در مسیر تصمیم‌گیری و تصمیم سازی به قانونگذاری استفاده کنند، حتما برای ثبت نام مراجعه کنند و با توکل به خدا و نیت خیر و کمک به اسلام حضور داشته باشند. 
 وزیر کشور گفت: از خدا که همیشه ما را مرهون لطف خود قرار داده، می‌خواهیم این رسالت تاریخی را در این مقطع از زمان به نحو احسن انجام دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =