راهداری مانع گازرسانی به روستای چشمه سرده سلسله شد

خرم‎آباد - ایرنا - رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‎ای سلسله گفت: برای گازرسانی به روستای چشمه سرده باید از حریم تاسیساتی جاده استفاده کرد که شرکت گاز شهرستان مجوز آن را دریافت نکرده است.

محسن ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: برای گازرسانی به این روستا باید از حریم جاده عبور کرد و گذشتن از حریم جاده نیز مطابق قانون جرائم و ایمنی راه ها، نیازمند دریافت مجوزهای قانونی از اداره راهداری است.

وی افزود: متاسفانه شرکت گاز استان برای دریافت این مجوزها هیچگونه اقدامی نکرده و مکاتبه ای با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نداشته است.

ملکی با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی باید به گونه ای انجام شود که دچار سوانح و خطارات احتمالی نشویم بیان کرد: از پیمانکار مربوطه و شرکت گاز لرستان انتظار می رود که برای ادامه عملیات، مراحل قانونی را  برابر قانون و مقررات سیر نمایند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سلسله با اشاره به انجام حدود سه کیلومتر از عملیات گازرسانی به روستای چشمه سرده بدون دریافت مجوز، خاطرنشان کرد: برای ۱.۵ کیلومتر باقی مانده حتما باید مجوز لازم دریافت شود و در این راستا لازم است که مسئولان شرکت گاز با مسئولان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مکاتبات لازم برای دریافت مجوز را انجام دهند.

روستای چشمه سرده با ۲۷ خانوار جمعیت در ۱۸ کیلومتری جنوب شهر الشتر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =