۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۴
کد خبرنگار: 2668
کد خبر: 83549744
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش هفت درصدی وقوع سرقت در استان ایلام

ایلام- ایرنا- معاون عملیات فرماندهی انتظامی ایلام گفت: با همکاری همه دستگاه ها میزان وقوع سرقت های مهم استان در هشت ماه امسال هفت درصد کاهش و پنج درصد افزایش کشف داشته است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس استان ایلام، سرهنگ حمید فتاحی روز دوشنبه اظهار داشت: با این میزان کاهش سرقت و کشفیات انجام شده (هشت ماهه امسال) نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۲۲ درصدی دستگیری سارقان را نشان می دهد.

وی افزود: در این مدت تماس های مردمی نسبت به مدت مشابه سال قبل در بحث عملیاتی و حضور ماموران ۱۶ درصد افزایش داشته است که در مجموع شاهد افزایش ۱۵ درصدی تماس های مردمی با پلیس استان در حوزه سرقت هستیم.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی ایلام تاکید کرد: هدف اصلی مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ جلب رضایت شهروندان بوده که با پیگیری های متناوب جهت حضور به موقع و رصد بازخورد گشت در صحنه جهت حفظ اسرار مخاطبین تلاش می کنیم.

سرهنگ فتاحی ادامه داد: پلیس در برخورد با هنجارشکنان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و با اطلاعات و اشراف کامل در برابر این تخلفات خواهند ایستاد.

بر اساس بررسی های بعمل آمده توسط مسئولان ذیربط استان ایلام از نظر فراوانی سرقت در رتبه ۲۸ قرار کشور قرار دارد که وضعیت مناسبی است.

استان ایلام کم جمعیت ترین استان کشور با ۵۸۰ هزار نفر است که نسبت جمعیت جوان آن ۲۷ درصد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =