۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۸
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 83549689
۰ نفر

برچسب‌ها

وضعیت دامپزشکی در گناوه مطلوب است

گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: دامپزشکی این شهرستان با اعمال نظارت مناسب در حوزه پرورش میگو، دامداری‌ها و پرورش طیور باعث شده تا منابع غذایی سالم به دست مردم برسد.

غلامرضا مهرجو روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر افزود: با تلاش مجموعه  دامپزشکی این شهرستان مورد خاصی در سطح شهرستان وجود ندارد و  مواد پروتئینی در دسترس مردم بطور کامل بهداشتی و سالم است و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

وی اظهار داشت: شهرستان در حوزه دامپزشکی وضعیت مطلوبی دارد که این نشانه زحمت مدیریت استان و همکاران در حوزه دامپزشکی است.

فرماندار گناوه گفت: باوجود اینکه در حوزه دامپزشکی به نیروی انسانی و منابع مالی زیاد  نیاز است، اما  با کمترین نیرو بیشترین خدمات  ارایه می‌دهد که جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: در صورت هرگونه مشکل در حوزه دامپزشکی، خیلی سریع پیگیری و قبل از اینکه بیماری شیوع و رشد کند  از آن  جلوگیری شده که این مهم مرهون تلاش کارکنان دامپزشکی است.

مهرجو گفت: شفافیت در حوزه دامپزشکی به وضوح پیدا است و حتی بعضی از مواقع بیشتر از آن منابعی که اختصاص داده شده  کار صورت گرفته تا در این حوزه مشکلی پیش نیایید.

شهرستان گناوه  قطب پرورش و تولید میگو و گوشت سفید در استان بوشهر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =