تعویض طلایی ساری؛ دیبالا به جای رونالدو گلزنی کرد

تهران-ایرنا- سرمربی تیم یوونتوس که از گلزنی «کریستیانو رونالدو» در دیدار برابر آ. میلان ناامید شده بود در دقیقه 55 «پائولو دیبالا» را به جای او به زمین فرستاد و با این تعویض طلایی موفق به شکست حریف سخت کوش خود شد.

شاگردان «مائوریتسو ساری» در این دیدار که در ورزشگاه «یوونتوس» برگزار شد،  میزبان شاگردان «استفانو پیولی» بودند و  این تیم را به سختی با نتیجه یک بر صفر مغلوب کردند.

تنها گل این دیدار را دیبالا مهاجم ملی پوش آرژانتینی یوونتوس که جانشین رونالدو شده بود  در دقیقه 78 به ثمر رساند و کم کاری فوق ستاره پرتغالی تیم را جبران کرد.

خوشحالی دیبالا از گلزنی برابر آ.ث میلان

به هرحال؛ تیم یوونتوس که به بانوی پیر مشهور است با کسب سه امتیاز حساس این دیدار  32 امتیازی شد و  صدر جدول را بدون رونالدو از اینترمیلان پس گرفت.

تلاش رونالدو برای عبور از بازیکن آ. ث میلان

روسونری ها نیز با قبول این شکست با 13 امتیاز درجایگاه چهاردهم باقی  ماندند.

همانطور که عنوان شد پس از به ثمر رساندن گل یوونتوس مهم ترین اتفاق این دیدار  تعویض «کریستیانو رونالدو» در دقیقه 55 و اضافه شدن «پائولو دیبالا» به ترکیب تیم یوونتوس بود.

رونالدو فوق ستاره پرتغالی که از این تعویض بهت زده و بسیار ناراحت شده بود پس از خروج از زمین به سمت نیمکت تیمش نرفت و مستقیم راهی رختکن شد تا با این عکس العمل اعتراض خود را به سرمربی تیم نشان دهد.

بهت رونالدو پس از اعلام نامش برای تعویض

این دومین تعویض پیاپی رونالدو طی پنج روز گذشته است که صورت می گیرد  رونالدو پس از مدت ها درخشش در یوونتوس  به یک باره  و برای اولین چهارشنبه  شب گذشته در جریان دیدار یوونتوس با لوکوموتیو مسکو  در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با تصمیم ساری از زمین بازی بیرون آمد.

اتفاقا در آن دیدار هم، پس از خروج او یارانش موفق به گلزنی شده و حریف را شکست دادند  موضوعی  که امروز نیز یک بار تکرار شد و با بیرون آمدن دارنده پنج توپ طلای جهان از زمین تیمش به یک پیروزی سخت اما ارزشمند برابر آ. ث میلان  رسید.

اما در روی دیگر این سکه «لیونل مسی» فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا  قرار دارد او که  این روزها  به خوبی در میان آبی اناری ها  می درخشد و تک ستاره تیمش به شمار می رود شنبه گذشته در دیدار برابر سلتاویگو برای سی و چهارمین بار هت تریک کرد و به رکورد رونالدو ستاره پرتغالی و سابق تیم رئال مادرید رسید و او را مغموم کرد با این شرایط باید منتظر ماند و دید رونالدو در آینده چه خواهد کرد و آیا به روزهای اوج خود باز خواهد گشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =