نعمتی: امیدوارم قبل از پایان نیم فصل به صدر جدول برسیم

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است این تیم پیش از پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر به صدر جدول برسد، گفت: باید به جایی بازگردیم که به آن تعلق داریم.

سیامک نعمتی با اشاره شرایط کنونی تیم فوتبال پرسپولیس پس از آغاز تمرینات گفت: شرایط تیم نسبت به قبل بهتر شده است. در حال حاضر بین بازیکنان و کادر فنی آشنایی و ارتباط بهتری وجود دارد. امیدوارم  که بتوانیم قبل از پایان نیم فصل اول به صدر جدول رقابت‌های لیگ برتر بازگردیم. به همان جایی که به آن تعلق داریم. هواداران هم ما را حمایت کنند و تلاش خواهیم کرد بازی‌ها را با برد شروع کنیم.

وی درباره دیدارهای پیش روی پرسپولیس در هفته‌های باقی مانده از نیم فصل اول افزود: حریف آسان در لیگ وجود ندارد و همه تیم‌ها در سطح لیگ برتر هستند و شرایط خوبی دارند. یک اتفاق خوب این است که در ماه آذر تعطیلی نداریم و می‌توانیم روند خوبی که داریم را ادامه دهیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آسیب دیدگی‌اش خاطرنشان کرد: از ناحیه چهار سر ران دچار آسیب دیدگی شده بودم و ۱۴ روزی تمرین نداشتم ولی بعد از این تعطیلات با آمادگی کامل در خدمت تیم خواهم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =