تصادف زنجیره ای در غرب تهران ۲ مصدوم داشت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: در تصادف زنجیره‌ای ۸ دستگاه خودرو سواری در بزرگراه آبشناسان تهران ۲ مرد میانسال مصدوم شدند.

سید جلال ملکی عصر یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۵:۵۷ امروز حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آبشناسان نرسیده به خیابان شقایق به سامانه ۱۲۵ اعلام که ماموران یک ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بدلایل نامشخص ۸ دستگاه خودرو سواری بصورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد کرده بودند و بر اثر این تصادف ترافیک سنگینی در مسیر ایجاد شده بود.

ملکی ادامه داد:‌ آتش نشانان وارد عملیات شدند و خودروها را به مکان امن منتقل کردند و ۲ مصدوم این تصادف برای مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفت.

بازیگوشی کودکی ۵ ساله دردسر ساز شد

گیر کردن حلقه فلزی در انگشت دست پسر بچه ۵ ساله ای وی را همراه خانواده اش به ایستگاه آتش نشانی کشاند.

آتش نشانان در این حادثه اظهار داشت: ساعت ۲۲:۵۵ شب گذشته اعضای یک خانواده به همراه فرزندشان به ایستگاه ۹۳ سازمان آتش نشانی مراجعه و از آتش نشانان درخواست کمک کردند.
سعید صابر گفت: درپی بازیگوشی پسر بچه ۵ ساله ای، یک حلقه فلزی ضخیم دریکی از انگشتان دست این کودک گیر کرد و باعث درد و تورم در انگشت دست وی شده بود.
وی افزود: آتش نشانان بی درنگ با استفاده از تجهیزات و ابزار انگشتربر، این حلقه فلزی را از انگشت دست کودک جدا کردند.

نشت گازوئیل در بزرگراه حکیم

جاری شدن گازوئیل شب گذشته موجب لغزنده شدن بخشی از بزرگراه حکیم شد که با تلاش آتش نشانان خطر لغزندگی سطح جاده برطرف شد.

فرمانده ایستگاه شماره ۴۹ آتش نشانی تهران در این باره گفت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت ۲۲:۳۰ دیروز آتش نشانان ایستگاه ۴۹ را به مسیر غرب به شرق بزرگراه حکیم، بعد از بزرگراه چمران اعزام کرد.
سعید حسنی اظهار داشت: با توجه به اینکه هر لحظه احتمال بروز حوادث ناگوار رانندگی وجود داشت نیروهای عملیاتی به سرعت با نصب علائم هشدار دهنده، قسمتی از این بزرگراه را مسدود کردند تا از تردد خودروها در این مسیر جلوگیری شود.
وی افزود: آتش نشانان در ادامه عملیات خود با همکاری عوامل شهرداری حاضر در محل حادثه با پاشیدن خاک بر روی محل های آغشته به گازوئیل، اقدام به ایمن سازی بزرگراه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =