توزیع خدمات دولتی در شهرها محله محور باشد

یاسوج- ایرنا- معاون امور شهری سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با توزیع خدمات به صورت محله محوری در شهرها از بروز مشکلات در مواقع بحرانی جلوگیری شود.

به گزارش ایرنا سردار اسدالله کریمی روز یکشنبه در آئین بهره برداری از پنل خورشیدی ساختمان ستاد شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: کارگروه پدافند غیرعامل به منظور تامین نیازمندی‌ها و زیرساخت های اساسی شهرها از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی حرکت به سمت هوشمندسازی شهرها را از دیگر رویکردهای پدافند غیرعامل کشور دانست و افزود: کنترل و مدیریت زیرساخت‌های شهری باید از  راه دور و به صورت هوشمند انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین گفت: با راه‌اندازی پنل خورشیدی ساختمان ستادی آبفای شهری، تمامی برق مورد نیاز این مرکز از طریق انرژی خورشیدی تامین می شود.

فیض الله پاسره اظهار داشت: راه اندازی پنل خورشیدی در ستاد سه شرکت آبفای شهری، روستایی و گاز به عنوان بخشی از فعالیت های کارگروه  آب و انرژی است.

وی افزود: سطح‌بندی کلیه شریان‌های حیاتی استان و حفاظت فیزیکی منابع آب، بخش دیگری از فعالیت‌های کارگروه آب و انرژی بوده که در این زمینه اقدامات فرهنگی و تبلیغی موثری نیز صورت گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =