دیدار عراق و ایران برای هواداران رایگان اعلام شد

تهران- ایرنا- تارنمای خبری الکوره در خبری به نقل از یکی از اعضای فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که بلیت دیدار تیم‌ ملی این کشور مقابل ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ که به میزبانی کشور اردن برگزار می‌شود، رایگان خواهد بود.

الکوره نوشت: تیم ملی فوتبال عراق امروز نخستین جلسه تمرینی خود را برای آماده‌سازی به منظور مواجهه با ایران در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه پترا اردن برگزار کرد.

«سعد الزهیری» مدیر ارشد هماهنگ کننده امور فدراسیون فوتبال عراق در اردن با اشاره به حضور گسترده هواداران برای حمایت از عراق و استقبال گرم آنان از تمرین این تیم، اعلام کرد که بر این اساس فدراسیون فوتبال عراق تصمیم گرفته است تا به منظور حضور و حمایت پرشور از تیم ملی این کشور، بلیت این دیدار رایگان در اختیار تماشاگران قرار گیرد.

الزهیری در ادامه گفت که کارهای اداری به منظور صدور روادید اعضای تیم ملی ایران نیز انجام شده و بدین ترتیب تیم ملی ایران سه شنبه وارد امان پایتخت اردن خواهد شد و در هتل الحیاة اقامت می‌کند.

علاوه بر این وی به این موضوع نیز اشاره کرد که «علی بن حسین» رییس فدراسیون فوتبال اردن طی دستوری از مقامات ذیربط خواسته تا در راستای تسهیل میزبانی از دیدارهای عراق مقابل ایران و بحرین تمامی امکانات لازم فراهم شود.

وی در ادامه از آمادگی کامل ورزشگاه بین‌المللی امان برای میزبانی از این دیدار خبر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =