۲۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۲
کد خبرنگار: 1427
کد خبر: 83549083
۰ نفر

برچسب‌ها

کارخانه آرد ایلام به چرخه تولید باز می‎گردد

ایلام- ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: بهره‌برداری از کارخانه آرد نگین زاگرس بزودی آغاز خواهد شد.

یاراله نصیری روز دوشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: بانک عامل با آزادسازی وثایق اضافی شرکت آرد نگین زاگرس برای تامین تسهیلات جدید موافقت کرده و با این مصوبه مشکلات تامین سرمایه در گردش این واحد تولیدی نیز مرتفع می شود.

وی تاکید کرد: بنا به اعلام سهامداران شرکت، آزمایش سرد و فعالیت ابتدایی این واحد صنعتی بزودی آغاز می شود. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام در خصوص پیگیری و تصمیمات اتخاذ شده برای رفع مشکلات کارخانه رب شاداب دهلران نیز یادآور شد: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ۶ مصوبه راهگشا در زمینه تامین سوخت، مشکلات مالیاتی، بیمه تامین اجتماعی، تعیین تکلیف بدهی صندوق ضمانت سرمایه گذاری و تسهیلات بانک صنعت و معدن با هدف جلوگیری از تعطیلی و ادامه فعالیت این واحد صنعتی به تصویب رسید. 

نصیری اضافه کرد: واحد صنعتی رب گوجه فرنگی شاداب دهلران برای پایداری در تولید و ماندن در عرصه رقابت نیازمند ایجاد سازوکار مناسب برای تکمیل زنجیره تامین و ایجاد کشت و صنعت است.

وی گفت: زمان راه اندازی این واحد، واگذاری ۱۰۰ هکتار زمین کشاورزی از سوی ادارات ذیربط هدف گذاری شده بود که در صورت تکمیل فرایند تحویل، این کارخانه می تواند به اولین واحد کشت و صنعت استان تبدیل شود. 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام ابراز داشت:  همچنین در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بانک سینا به عنوان بانک عامل شرکت دالاهو پروفیل برای پرداخت یارانه تسهیلات به عنوان یکی از واحدهای تعطیل احیاء شده موافقت کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =