۲۰۴ سارق و توزیع‌کننده موادمخدر در شهریار دستگیر شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح خیبر ۱۱ در شهریار خبر داد و گفت: ۲۰۴ سارق، توزیع‌کننده موادمخدر و معتاد متجاهر در این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سردار محسن خانچرلی در این باره اظهار داشت: طرح خیبر ۱۱ با هدف پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز و برخورد با متخلفان و عرضه کنندگان موادمخدر طی ۴۸ ساعت گذشته در شهرستان شهریار اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ۶۴ توزیع کننده موادمخدر به همراه ۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر دستگیر شدند.

خانچرلی گفت:  در راستای اجرای این طرح یک میلیارد و ۶۰ میلیون ریال وجه نقد و ۳۴ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی کشف شد.

 وی بیان داشت: در اجرای این طرح ۱۸ سارق دستگیر که به ۶۹ فقره انواع سرقت در شهرستان شهریار اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با اجرای این طرح ۱۲۰ معتاد تابلو و خطرناک جمع آوری شده و به کمپ های مجاز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این گونه طرح ها گفت: اجرای چنین اقداماتی همکاری و مساعدت بیشتر شهروندان را می طلبد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی هر هفته در یکی از شهرستان های غرب استان تهران اجرا خواهد شد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات از فعالیت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت در شهرستان را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کرده و هرگونه انتقاد، پیشنهادات و یا تقدیر از عملکرد پلیس را از طریق سامانه ۱۹۷ اعلام دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =