شرور مسلح در زاهدان دستگیر شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی زاهدان گفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان شرور مسلحی که با تیراندازی در یک نزاع دسته جمعی موجب مجروحیت تعدادی از شهروندان شده بود دستگیر شد.

سرهنگ حمیدرضا اکبری روز یکشنبه در این‌باره اظهار داشت: درپی وقوع یک مورد تیراندازی و نزاع مسلحانه در ۱۲ خرداد سالجاری در یکی از محلات شهر زاهدان که طی آن علاوه بر مجروح شدن چند شهروند، باعث ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی محل شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار یگان‌های انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات فنی صورت گرفته توسط پلیس، شرور مسلحی که عامل اصلی این ناامنی شده بود، شناسایی که با توجه به متواری بودن این شرور و نامشخص بودن مخفیگاهش تلاش برای دستگیری وی ادامه یافت.

فرمانده انتظامی زاهدان افزود: سرانجام ماموران کلانتری ۱۵ این شهرستان با انجام یکسری اقدامات تخصصی مخفیگاه این شرور را در محله کریم آباد زاهدان شناسایی و روز گذشته با رعایت تمامی جوانب احتیاط طی هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی تاکید کرد: پلیس به عنوان حافظ جان، مال و ناموس مردم به هیچ‌وجه اجازه جولان و سرکشی را به افراد شرور و قانون‌شکن نخواهد داد و با اینگونه افراد به شدت برخورد خواهد کرد.

۲۵تن پودر پنیر قاچاق به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: روز گذشته ماموران ایست و بازرسی مسجد ابوالفضل(ع) این فرماندهی هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند.

سرهنگ محمود سعادتی افزود: ماموران انتظامی پس از هدایت خودرو به داخل ایستگاه در بازرسی از آن ۲۵ تن پودر پنیر قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این محموله قاچاق را ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، اظهار داشت: خودرو کامیون توقیف و راننده متخلف با تشکیل پرونده راهی دادسرا شد.

کشف بیش از ۲۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در سراوان

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته ماموران پلیس آگاهی شهرستان سراوان هنگام کنترل خودروهای عبوری به سه دستگاه کامیون تانکردار مشکوک شدند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی افزود: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از متوقف کردن خودروها در بازرسی از آنها ۲۷ هزار و ۷۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.

وی با اشاره به توقیف این خودروها، بیان کرد: افراد متخلف با تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =