تغییر در برنامه درمانی کامیابی‌نیا و حضور سه بازیکن جدید در تمرین پرسپولیس

تهران- ایرنا- تمرینات تیم پرسپولیس امروز در حالی پیگیری شد که سه بازیکن جدید از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان اضافه شدند.

تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را پس از استراحت چهار روزه، از ساعت ۱۱ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی و در غیاب ۷ ملی‌پوش آغاز کرد.

تمرین امروز با کار در سالن بدنسازی آغاز شد که ۳۰ دقیقه به طول انجامید. پس از آن، کار در زمین با فوتبال هدفمند و در ادامه عبور از موانع و انجام استارت‌های سرعتی اختصاص یافت. دروازه‌بان‌ها نیز تمرینات اختصاصی داشتند. پاسکاری تحت فشار و فوتبال در نیمی از زمین، بخش‌های دیگری از تمرین امروز بود. گابریل کالدرون هم نکات مورد نظر خود را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

در تمرین امروز، کمال کامیابی‌نیا نیز حضور داشت که همراه با مهدی عبدی تمرین اختصاصی انجام داد. سیامک نعمتی هم که در تمرین حاضر بود با تبریک‌های همبازیان خود روبرو شد. رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه نیز امروز از نزدیک تمرین را تماشا کرد.

همزمان با شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس پس از تعطیلات چهار روزه، و با نظر کادر فنی، سه بازیکن از تیم جوانان پرسپولیس به تمرینات تیم بزرگسالان اضافه شدند.

در این ارتباط قرار است نفراتی از تیم امید هم انتخاب شوند که مربی و آنالیزور پرسپولیس بازی آنها را از نزدیک تماشا کردند.

این نفرات با توجه به غیبت ۷ ملی‌پوش در زمان بازی‌های ملی و تا زمانی که کادر فنی تشخیص بدهند با تیم بزرگسالان تمرین خواهند کرد. کالدرون از این زمان‌ها برای ارزیابی بیشتر بازیکنانی که از آکادمی باشگاه گزینش شده  به منظور قرار دادن آنها در کنار بازیکنان با تجربه استفاده می‌کند.

این در حالی است که اینیگو والنسیا در روزهای اخیر در بازی‌های تیم جوانان و امید حضور پیدا کرد و برخی بازیکنان را در این تیم‌ها زیر نظر گرفت.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه کمال کامیابی‌نیا که پیش از این یک روز در میان در محل تمرینات حضور پیدا می‌کرد، از امروز با شروع دور جدید تمرینات، در تمام جلسات تمرینی حضور خواهد یافت. البته وی همچنان تمرینات اختصاصی را زیر نظر مربی بدنساز و تحت نظارت کادر پزشکی انجام خواهد داد تا ظرف روزهای آتی، آمادگی او برای حضور در بخشی از تمرینات گروهی مورد تایید قرار بگیرد.

امروز همچنین مهدی عبدی مانند قبل، تمرینات اختصاصی را زیر نظر کادر پزشکی انجام داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =