۱۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۴
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83548564
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در کنگاور کشف شد

کرمانشاه - ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف ۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان کنگاور و باتلاش ماموران پلیس خبر داد.

 سردار «علی اکبر جاویدان» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کنگاور در خصوص اقدام یک باند بزرگ قاچاق که قصد داشتند چند محموله را از استان خارج و به شهرهای مرکزی کشور انتقال دهند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی کنگاور پس از شناسایی محل تردد خودروی قاچاقچیان که هفت دستگاه سمند و پراید بود، در محل مناسب مستقر و در یک عملیات بزرگ موفق به توقیف همگی آنها شدند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از این خودروها، ۱۵ دستگاه کولرگازی و ۱۵ عدد پنل مربوط به آن، ۱۵ دستگاه پلوپز، یک هزار دست کفش و حوله، ۱۲ طاقه پارچه و ۱۱ دستگاه گیرنده ماهواره قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، ارزش محموله های قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۲ میلیارد ریال ذکر کرد.

وی همچنین از دستگیری هفت متهم در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

سردار جاویدان در پایان، برخورد با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس عنوان کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون ضربات خوبی به قاچاقچیان وارد شده است.