تازه‌های روزانه تئاتر؛ «ماسک» و «دست‌های آلوده» «ادیپوس» 

تهران- ایرنا- اخباری از نمایش‌های «دست‌های آلوده»، «ادیپوس» و «ماسک» تازه‌های امروز یکشنه/۱۹ آبان را تشکیل می‌دهند.

حمیدرضا نعیمی به دست‌های آلوده پیوست

حمیدرضا نعیمی به‌عنوان یکی از بازیگران اصلی نمایش دست‌های آلوده به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی معرفی شد که بر اساس داستانی از ژان پل سارتر از اواخر آبان با حضور تعدادی از بازیگران حرفه‌ای تئاتر در تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر به صحنه برود.

نعیمی بازیگر، نمایشنامه‌نویس و کارگردان مطرح در این نمایش یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می‌کند و سایر بازیگران به زودی معرفی می‌شوند. این نمایش به نقش مخرب قدرت در فضای سیاسی احزاب اشاره دارد و تلاشی را نشان می‌دهد که این احزاب برای رسیدن به برتری به کار می‌گیرند.

ادیپوس به سالن مشایخی می رود

نمایش ادیپوس بر اساس طرحی از نمایشنامه ادیپ شهریار اثر سوفوکل به نویسندگی و کارگردانی مرتضی صفری در سالن استاد جمشید مشایخی به صحنه می رود. در این نمایش ۷۰ دقیقه ای، شایان قنادزاده، مهشید عرفان، مهسا ریاحی، سحرناز عمرانی، فریبا طاهری و دنیا بابالو به ایفای نقش می پردازند.
نمایش ادیپوس از روز یکشنبه ۳ اذر ساعت ۱۷:۳۰ در تالار استاد جمشید مشایخی اجرا می شود و پیش فروش آن به زودی آغاز خواهد شد.

ماسک میهمان تئاتر شهرزاد می‌شود

نمایش ماسک نوشته مشترک بهزاد اقطاعی و ماهک مجد عنوان اثری است که به زودی با کارگردانی بهزاد اقطاعی اجرای عمومی خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.

نورالدین حیدری ماهر مجری طرح نمایش ماسک است و حمید صفتبه همراه شادی بابایی تهیه کنندگی این اثر نمایشی را بر عهده دارند. اخبار مربوط به اسامی بازیگران و عوامل این نمایش نیز به زودی اعلام می شود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha