مربی مستعفی تیم ملی فوتبال در راه برگشت به ایران

تهران- ایرنا- در حالی که گفته می‌شد «لورن اسپینوزی» مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی از سمت خود استعفا داده اما این مربی در حال بازگشت به ایران است.

با نزدیک شدن به زمان دیدار تیم ملی مقابل عراق، برخی اخبار مرتبط با این مسابقه به شرح ذیل است.

اردوی تیم ملی از صبح امروز (یکشنبه) در هتل آکادمی مرکز ملی فوتبال آغاز شد. امروز ۱۶ بازیکن در اردوی تیم ملی حضور یافتند و سایر بازیکنان فردا به جمع ملی‌پوشان ملحق خواهند شد.

«مارک ویلموتس» سرمربی تیم ملی شب گذشته وارد تهران شد. وی پس از بازگشت به تهران، تماشاگر دیدار تیم‌های ملی فوتبال ساحلی ایران و اسپانیا در فینال جام بین قاره‌ای و قهرمانی یوزهای ایرانی بود. همچنین «مانوئل فریرا» مربی تیم ملی بامداد امروز به تهران عزیمت کرد. علاوه بر این، «لورن اسپینوزی» مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی صبح فردا به کشورمان بازمی‌گردد. اسپینوزی در اردوی قبلی تیم ملی حضور نداشت و شنیده می‌شد که از کار در تیم ملی ایران استعفا داده است.

گروه بررسی میزبانی اردن از سوی فدراسیون فوتبال امروز راهی امان شد. این گروه در زمان حضور در اردن جلساتی با مسولان فدراسیون فوتبال این کشور برگزار خواهد کرد. قرار است وضعیت هتل، ورزشگاه محل برگزاری مسابقه و سایر مباحث مرتبط با میزبانی مورد بررسی قرار گیرد. همچنین در روزهای گذشته تماس‌هایی با کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اردن جهت هماهنگی‌های بیشتر انجام شده است.

کلیه بازیکنان تیم ملی امروز بلافاصله پس از ورود به اردو زیر نظر کادر پزشکی تست دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =