۸۰ درصد لوله‎گذاری شبکه فاضلاب بروجرد انجام شده است

بروجرد - ایرنا - رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد گفت: شبکه اصلی فاضلاب شهری شهرستان ۷۲۰ کلیومتر است و تاکنون بیش از ۴۰۰ کیلومتر آن معادل ۸۰ درصد لوله‎کشی و لوله‎گذاری انجام شده است.

حبیب الله حدادی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون ۳۳ هزار انشعاب فاضلاب در بروجرد واگذار شده است.

وی اظهار داشت: فاضلاب شهری در بیش از ۱۷ منطقه انجام شده و هم اکنون نیز فاز پنجم  اجرای طرح لولهکشی شبکه فاضلاب شهری با مشخص نمودن ۲ پیمانکار در ۶ نقطه از شهر بروجرد آغاز شده است.
رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد اضافه کرد: هزینه اجرای هریک متر اجرای طرح فاضلاب در شهر بروجرد با احتساب هزینه حفاری و آسفالت۶ میلیون ریال است.
وی ادامه داد: اجرای شبکه فاضلاب شهری بروجرد درشهرک ها و واحدهای مسکن مهر از سوی تعاونی ها انجام می شود.
رئیس شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد یادآورشد: با توجه به اینکه اجرای طرح شبکه فاضلاب بروجرد به دلیل گستردگی مشکلات ترافیکی و سختی برای تردد شهروندان به ویژه سالمندان خواهد داشت از شهروندان خواست با شرکت آب و فاضلاب در راستای اجرای طرح فاضلاب همکاری لازم را انجام دهند.
حدادی افزود:شهروندان می توانند با ارائه درخواست و پر کردن فرم حق اشتراک و مراجعه به امورآب و فاضلاب شهری نسبت به تقسیط هزینه آن تا هشت قسط اقدام نمایند.
وی مجموع مشترکان آب خانگی این شهرستان را ۱۱۰ هزار مشترک اعلام کرد و گفت: تاکنون از این تعداد ۳۳ هزار مشترک به شبکه فاضلاب متصل شده اند.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =