دانش‌آموزان استثنایی بندرعباس باهم رقابت کردند

بندرعباس- ایرنا- مسابقات ورزشی بین دانش‌آموزان مدرسه پیوند بندرعباس به مناسبت هفته پارا المپیک برگزار شد.

این مسابقه در رشته‌های دارت و ضربات پنالتی و بازی‌های بومی محلی با حضور ۳۵ نفر از دانش‌آموزان و بین ۲ مدرسه استثنایی پیوند و ناشنوایان در مقطع ابتدایی برگزار شد.

در این مسابقه پسران در رشته‌های ضربات پنالتی و بازی‌های بومی محلی و دختران در رشته دارت باهم رقابت کردند.

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان در این مراسم ورزش را یکی از نیازهای جدی دانش‌آموزان دانست و گفت: شما دانش آموزان برای سلامتی و نشاط خود باید روزانه ۲۰ دقیقه ورزش کنید تا با آمادگی بیشتر در کلاس درس حضور پیدا کنید.

شهباز بارانی بیان داشت: در راستای اهمیت فعالیت‌های ورزشی و تربیت‌بدنی و مهارت افزایی است که زمینه‌ لازم برای ایجاد و برقراری سلامت جسمانی دانش‌آموزان فراهم می‌شود.

دبیر جانبازان و معلولان هرمزگان نیز گفت: افتخارآفرینی ورزشکاران جانباز و معلول در عرصه‌های مختلف به ویژه بازی‌های پارالمپیک و پارا آسیایی که باعث به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود باید بیش از این‌ها ارج نهاده شود.

حسن کامجو ادامه داد: ورزشکاران جانباز و معلولان استان هرمزگان توانسته‌اند در میدان‌های بین المللی و آسیایی برای کشور و استان افتخار کسب کنند.

وی ابرازداشت: توجه و حمایت مسوولان استانی از دانش‌آموزان استثنایی پیش از هر زمان دیگری نیاز است تا بتوانند موفقیت‌هایی که در میدان‌های مختلف به دست آورده اند، تکرار کنند.

این مسابقه که با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان و هیات جانبازان و معلولان و مدیریت مدرسه پیوند بندرعباس برگزار شد، به نفرات برتر و تمامی شرکت‌کنندگان جایزه و مدال اهدا شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha