۱۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۶
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 83548353
۱۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از طریق سایت امکان پذیر است

سنندج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به مراجعه مردم برای ثبت نام به ادارات راه و شهرسازی برای ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن گفت: نام‌نویسی برای بهره مندی از این خدمت از طریق سایت الکترونیکی tem.mrud.ir امکان پذیر است.

محمد صدیق ثابتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح اقدام ملی به عنوان جدی ترین طرح تولید مسکن در دولت دوازدهم است و در آن تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: از این تعداد تولید ۲۰۰ هزار واحد در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد بر عهده بنیاد مسکن و ساخت ۱۰۰ هزار واحد نیز بر عهده شرکت بازآفرینی در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت گذاشته شده است.

ثابتی با اشاره به چهار شرط برای ثبت نام متقاضیان اضافه کرد: داشتن تاهل، نداشتن مالکیت، داشتن سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر محل ثبت نام و استفاده نکردن از تسهیلات و مزایایی همچون زمین و تسهیلات یارانه ای از شرایط ثبت نام است.

مدیرکل راه و شهرسازی کردستان یادآور شد: ثبت نام واجدین شرایط از روز شنبه ۱۸ آبان ماه در چهار استان آغاز شده و در آینده نزدیک در استان کردستان نیز شروع می‌شود.

وی تاکید کرد: ثبت نام از متقاضیان بصورت سراسری و از طریق سایت tem.mrud.ir انجام خواهد شد ومتقاضیان از مراجعه حضوری به ادارات راه و شهرسازی خودداری کنند.

ثابتی افزود: ضمنا پذیرش متقاضیان سایت براساس ظرفیت مشخص شده استان و براساس واجدالشرایط بودن و اولویت ثبت نامی است.

وی گفت: برای دریافت آخرین اطلاعات از طرح اقدام ملی تولید مسکن می‌توانند به سایت اداره کل راه و شهرسازی کردستان به آدرس Kurdistan.mrud.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =