تحلیل وضعیت تیم والیبال شهرداری ارومیه در آستانه رویارویی با راهیاب ملل مریوان

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه امروز /یکشنبه/ در هفته چهارم لیگ برتر کشور و در خانه حریف به مصاف تیم راهیاب ملل مریوان می‌رود و هواداران پیروزی قاطع و دومین گام رو به جلو تیم‌شان را انتظار می‌کشند.

این دیدار در حالی از ساعت ۱۶ با قضاوت اصغر میرزایی در سالن زاگرس مریوان برگزار می‌شود که تیم شهرداری ارومیه طی سه دیدار گذشته خود با قبول ۲ شکست مقابل تیم‌های شهرداری گنبد و سایپای تهران و یک پیروزی مقابل خاتم اردکان وضعیت چندان خوبی در جدول رده‌بندی ندارد.

این تیم هم‌اکنون با اندوختن پنج امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و برای بهبود وضعیت خود نیازمند جبران امتیازهای از دست رفته و کسب پیروزی در دیدارهای پیش‌رو است.

امسال پس از ۲ سال ناکامی، حضور تیمی پرستاره با هدایت مصطفی کارخانه در شهر عشاق والیبال تا حدودی امید و شادی را به هواداران مشتاق شهر ارومیه بخشیده است و پیروزی شهرداری مقابل راهیاب این امید را افزایش خواهد داد.

باشگاه شهرداری ارومیه امسال برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده به طوری که بازیکنانی همچون محمدرضا حضرت‌پور، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، فرهاد سال‌افزون، فرهاد پیروت‌پور، سعید مصطفی وند، حمزه زرینی، مهدی کریمی و امیرحسین توخته را به خدمت گرفته است.

در لیگ امسال تیم‌های پیکان و سایپای تهران، راهیاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان، سپاهان اصفهان، کاله آمل، پیام مشهد، شهروند اراک، خاتم اردکان و شهداب یزد حضور دارند.

سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال قهرمانی ایران از روز ۸ آبان ماه جاری به صورت رفت و برگشت آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =