اولیایی: اعتصاب زیبنده نام بزرگ استقلال نیست

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: اگرچه به مدیران استقلال در بحث اقتصادی نقد وارد است اما اعتصاب زیبنده نام بزرگ این باشگاه نیست و امیدوارم این ماجرا برطرف شود.

«کاظم اولیایی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره اعتصاب بازیکنان این تیم به دلیل معوق شدن مطالباتشان از باشگاه اظهار داشت: به طور حتم هر چه سریعتر باید تکلیف خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شود.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان در خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس عزم جدی دارد و قرار است تا پایان سال این اتفاق بیفتد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: مشکل استقلال و پرسپولیس مربوط به امروز و دیروز نیست. باید چاره اساسی برای این دو باشگاه پرطرفدار اندیشیده شود.

استراماچونی در نشست مطبوعاتی پس از پایان بازی استقلال و صنعت نفت آبادان اظهار داشت بازیکنان به خاطر مشکلات مالی قصد تحریم تمرین را داشتند اما وی از آنها خواست این کار را انجام ندهند تا خود سرمربی از حقوقشان دفاع کند که این حرکت جای تقدیر دارد.

وی تاکید کرد: اگرچه به مدیران استقلال در بحث اقتصادی نقد وارد است اما اعتصاب زیبنده نام بزرگ باشگاه استقلال نیست و امیدوارم این ماجرا برطرف شود.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در پایان گفت: استقلال با عملکردی که در بازی‌های اخیر خود در لیگ برتر انجام داده است نامش را به عنوان مدعی قهرمانی مطرح کرده و باید از حاشیه به دور باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =