چهاردهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ استان مرکزی برگزار می‌شود

اراک - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی گفت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ و شهر هوشمند از بیستم تا بیست و چهارم آبان ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی این استان برگزار می‌شود.

«لادن مهدوی هزاوه» روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این نمایشگاه با هدف معرفی ظرفیتهای استان مرکزی و با حضور دستگاه‌های دولتی و خصوصی که خدمات آنها بر اساس IT و ICT است برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بزرگترین گردهمایی ICT در استان مرکزی با حضور معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و روسای سازمان فناوری اطلاعات شهرداری‌های کلانشهرهای کشور فعالیت خود را آغاز می‌کند.

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند اراک از جمله مهمترین تفاوت های نمایشگاه الکامپ این استان در سال جاری نسبت به سال های گذشته است.

مهدوی‌هزاوه  گفت: برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند اراک و حضور روسای سازمان فناوری اطلاعات شهرداری های کلانشهرهای کشور در نمایشگاه الکامپ امسال فرصت مناسبی را برای معرفی توانمندیها و ظرفیت های ICT استان در سطح کشور فراهم می‌کند

وی افزود: نشست روسای سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلانشهرهای کشور همزمان با بیست و سوم آبان ماه در اراک برگزار می‌شود و الکامپ از جمله محورهای برگزاری این نشست است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی یاد آور شد: ۱۰۰ شرکت فعال در حوزه IT در نظام صنفی یارانه ای این استان به ثبت رسیده که نیاز است در راستای فعال سازی هرچه بیشتر این شرکت ها خدمات رایانه ای دستگاه های اجرایی استان به این شرکت ها سپرده شود.

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار در مسیر اصلی  شمال به جنوب و غرب به شرق کشور راه‌اندازی شد.

محل دایمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در ارک دارای ۱۰ هزار مترمربع سالن نمایشگاهی مسقف، سه هزار مترمربع فضای باز نمایشگاهی و ۱۲۰ هزار مترمربع پارکینگ ویژه غرفه‌داران و بازدیدکنندگان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =