سردار رضایی: تعامل با کشور پاکستان در حال توسعه است

زاهدان- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تمامی روابط ایران اسلامی با کشور پاکستان در حال رشد و توسعه است به طوریکه زمینه ساز کاهش مشکلات مرزی خواهد بود.

 سردار قاسم رضایی روز شنبه در حاشیه بازدید از یگان‌های مرزی سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این استان با ۲ کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است و روابط بسیار خوبی با این کشورها داریم.

وی با اشاره به بازدید از مرزهای دریایی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ارتقای تعاملات با گارد ساحلی پاکستان برنامه‌های مشترکی برای آینده در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم امنیت مطلوبی را در دریا و سواحل برقرار کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا روابط با کشور پاکستان را در سالجاری مطلوب عنوان کرد و افزود: سال گذشته مشکلاتی در مرز مشترک با این کشور داشتیم که با رایزنی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته توسط مرزبانان ۲ کشور این مشکلات مرتفع و خلاهای مرزی توسط مرزبانان پوشش داده می‌شود.

وی با اشاره به بازدید و ملاقات مرزی فرماندهان مرزبانی ایران و پاکستان گفت: در این ملاقات تاکید بر پوشش خلاهای مرزی، جاده‌های مرزی، ابنیه‌ها و مدیریت مشترک در مرز گفت و گو می‌شود.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در راستای تسهیل تردد زائران پاکستانی در مرز میرجاوه صورت گرفته که این نشان از روابط خوب ۲کشور دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =