مربی تیم فوتبال جوانان: بازی با امارات از قرقیزستان و نپال آسان‌تر است

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال جوانان ایران، گفت: بازی با امارات نسبت به دیدار برابر قرقیزستان و نپال آسان‌تر است.

حیدر شریفی مربی تیم فوتبال جوانان ایران پس از کسب ۲ پیروزی در بازی برابر قرقیزستان و نپال، اظهار داشت:خوشبختانه به نتایج دلخواه و خواسته خودمان رسیدیم اما به واقع کار سختی در این ۲ بازی داشتیم. مسابقه اول که همیشه سخت است، از سویی قرقیزستان بسیار محکم و بسته بازی می‌کرد. تجمع آنها در زمین خودشان کار ما را سخت کرده بود اما بالاخره مقاومت حریف شکسته شد. بچه‌ها عملکرد بسیار خوبی در نیمه دوم هر دو بازی داشتند و توانستند ۷ گل به ثمر برسانند.

شریفی اضافه کرد: بازی تدافعی حریفان قابل پیش‌بینی بود و روی این موضوع کار کردیم. در واقع تنوع شکل حملات موجب شد که بالاخره مقاومت حریف را بشکنیم اما به طور کلی هر ۲ بازی برای بازیکنان ما سخت بود چرا که بازیکنان جوان در این شرایط فشار زیادی را تحمل می‌کنند تا بالاخره به گل برسند. تیم نپال هم با توجه به نتیجه قرقیزستان برابر امارات انگیزه مضاعفی پیدا کرده بود و می‌خواست نتیجه متفاوتی رقم بزند.

مربی تیم جوانان در پایان گفت: به نظر من بازی با امارات آسان‌تر از ۲ بازی اول خواهد بود چرا که حریف فشرده و تدافعی بازی نمیکند و سبک بازی آنها کار ما را آسان‌تر می‌کند. با این وجود ما تمرکز خودمان را حفظ می‌کنیم و می‌خواهیم برای کسب سه امتیاز بازی به میدان برویم. انشالله بچه‌ها مثل ۲ بازی اول ظاهر می‌شوند و در این بازی هم امتیازات کامل را کسب خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha