استقبال جویباری‌ها از صعود تیم فوتسال بانوان به لیگ دسته ۲ کشور

ساری - ایرنا - جمعی از مردم و مسئولان شهرستان جویبار ، پایتخت کشتی ایران ، روز شنبه از اعضای تیم فوتسال بانوان شهروند مقاومت این شهرستان در بازگشت از مسابقاتی که منجر به صعودشان به لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور شد، استقبال کردند.

تیم شهروند مقاومت جویبار دیروز جمعه موفق شد با برتری مقابل حریفان خود در اصفهان عنوان قهرمانی لیگ دسته سوم کشور را از آن خود کرده و به لیگ دسته ۲ صعود کند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان شهروند مقاومت جویبار در حاشیه مراسم استقبال همشهریانش از او و اعضای تیم به خبرنگاران گفت: مسابقات فوتسال دسته ۳ بانوان کشور به میزبانی نطنز اصفهان و در قالب دو گروه انجام شد که تیم ما از گروه بی به عنوان تیم دوم صعود کرد و در بازی مقابل تیم آرمینه تهران  با نتیجه ۲ بر ۱ به فینال راه یافت و در نهایت در فینال مقابل تیم قزوین قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر ۱ موفق شد تا به لیگ دسته دوم صعود کند.

زهرا مدانلو با اشاره به وضعیت فوتسال بانوان شهرستان جویبار، افزود: خوشبختانه شورای شهر ، شهرداری و همچنین محمود فکری بازیکن سابق تیم ملی از تیم ما حمایت مالی می کنند و همین وضعیت باعث می شود تا ما به آینده بازی هایمان خوشبین باشیم .

وی با ابراز رضایت از بازیکنانش در طول مسابقات لیگ دسته سوم ، گفت: برای شروع فصل لیگ دسته دوم حداقل سه بازیکن باتجربه به تیم اضافه میکنم تا بتواینم لیگ دسته دوم را با موفقیت و صعود به لیگ دسته یک ادامه دهیم.

مراسم استقبال از بازیکنان و مربی تیم شهروند مقاومت جویبار با حضور مسئولین شهرستانی در میدان کشتی شهرستان جویبار برگزار شد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =