طالبی: امیدوام «ویلموتس» طلسم «کی‌روش» را بشکند

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: زمانی که «کارلوس کی‌روش» هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت چند باری با عراق روبرو شدیم اما نتوانستیم این تیم را شکست بدهیم و حالا امیدوار هستیم طلسم نبردن عراق توسط «مارک ویلموتس» شکسته شود.

«جلال طالبی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: انتخاب نفرات تیم ملی سلیقه سرمربی است و او بر اساس تفکرات تاکتیکی‌اش مهره‌های مورد نظرش را انتخاب می‌کند.

وی افزود: بازی با عراق از اهمیت و حساسیت زیادی برای تیم ملی فوتبال ایران برخوردار است و باید آنان در این جدال به پیروزی رسیده و سه امتیاز کامل را به دست آورند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: در ۵۰ سال اخیر عراق رقیب سنتی و جدی برای فوتیال ایران بوده است و همواره جدال این ۲ تیم جذابیت‌ و البته حاشیه‌های فراوانی داشته است.

طالبی تصریح کرد: زمانی که کارلوس کی‌روش هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت چند باری با عراق روبرو شدیم اما نتوانستیم این تیم را شکست بدهیم و حالا امیدوار هستیم طلسم نبردن عراق توسط مارک ویلموتس شکسته شود.

وی تاکید کرد: در بازی با بحرین که به شکست یک بر صفر شاگردان ویلموتس منجر شد بازیکنان ایرانی فاقد هماهنگی و مسولیت‌پذیری در زمین مسابقه بودند که امیدوارم این نقایص برای دیدار با عراق از بین رود.

پیشکسوت فوتبال در پایان گفت: اینکه بازی با عراق در کشور اردن برگزار می‌شود اتفاق خوبی است چرا که به طور حتم از حاشیه‌هایی که ممکن بود در بصره برای تیم ملی به وجود بیاید، خبری نخواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha