اعتماد به نسل نخبه گام اصلی توسعه همدان است

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: سپردن امور به جوانان و اعتماد به نسل مستعد و نخبه، گام اصلی توسعه این استان است.

محسن جهانشیر روز شنبه در دومین انتخابات مجامع استانی سازمان‌های مردم نهاد جوانان همدان اظهار داشت: باید با اعتماد به جوانان مستعد و نخبه، بخشی از امور اجرایی را به آنها واگذار کنیم.

وی اضافه کرد: دستگاه ورزش این استان با نگرش مثبت به توانمندی جوانان، در این راستا سیاستگذاری کلان را ترسیم کرده است.

جهانشیر بیان کرد: اعتماد به جوانان در تمامی عرصه ها همواره آثار مثبتی به دنبال داشته است و نتایج درخشانی از اجرای این رویکرد را شاهد بوده‌ ایم.

وی با اشاره به اهمیت سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان در سطح کشور گفت: مطالبه گری یکی از مهمترین اهداف جوانان عضو این مجامع است.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: حضور یکصد عضو سازمان های مردم نهاد جوانان همدان در این انتخابات نشان از اهمیت تشکیل این مجمع دارد که می تواند به رشد و بالندگی آنها در عرصه های مختلف کمک کند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان های مردم نهاد جوانان از جایگاه ویژه ای نزد دستگاه ورزش استان برخوردارند، گفت: از طرح ها و ایده های موثر و مفید جوانان در بخش های مختلف حمایت همه جانبه می‌شود.

در این نشست  اعضای دومین دوره مجمع سازمان‌های مردم نهاد جوانان همدان با برگزاری انتخابات رسمی معرفی شدند.

۹۰ فعال سازمان های مردم نهاد جوانان همدان در این انتخابات شرکت کردند و از ۱۹ کاندیدا، ۹ نفر به عنوان عضو اصلی و چهار نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

در این انتخابات صالح جهانگرد، مالک زارعی، سیده سحر موسوی، حمید رحیمی، آرزو کریمی، امید پیری، فرزاد سوری، مهدی شریفی و پرنیا قپانوردی به عنوان اعضای اصلی برگزیده شدند.

همچنین سیده آرمینه عقیلیان، هاجر قاسمی، امیر حاجی بابایی و مهدی کریمیان افرا به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

بیش از یکصد سمن در سطح این استان فعالیت دارند و همدان یکی از استان های برتر در فعالیت سمن‌های جوانان کشور ارزیابی می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =