نحوه انتخاب مدیران، علت پرسش نماینده مجلس از استانداری کرمانشاه است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد که نحوه انتخاب مدیران استانی موضوع پرسش نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی برای تحقیق و تفحص از استانداری این استان است.

به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته اخباری مبنی بر مطرح شدن طرح تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از استانداری کرمانشاه توسط «سید قاسم جاسمی» نماینده مردم کرمانشاه در مجلس منتشر شد.

«هوشنگ بازوند» استاندار کرمانشاه روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا، گفت: یکی از نمایندگان مجلس در رابطه با انتخاب مدیران استانی سوءالاتی را مطرح کرده که به آنها پاسخ دادم.

وی افزود: باید منتظر بمانیم تا نظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رابطه با این موضوع مشخص شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین المللی استانداری کرمانشاه نیز در باره جزییات این موضوع به ایرنا گفت: اواخر سال گذشته نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی پرسش‌هایی را در خصوص عملکرد استانداری کرمانشاه مطرح کرد.

وحید خسروی افزود: پرسش های آقای جاسمی طبق روند قانونی به وزارت کشور تحویل و از طریق وزارت کشور برای استانداری کرمانشاه به منظور ارائه پاسخ ارسال شد که در همان مهلت قانونی به تمام سوالات پاسخ داده شد.

وی عنوان کرد: استاندار کرمانشاه هفته گذشته با حضور در کمیسیون مربوطه مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات مطرح شده بود و توضیحات بیشتری پیرامون آنها ارائه کرد. 
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

اخبار مرتبط