«طعنه زیدانی» مثل «دریبل زیدانی»؛ بنزما باید به تیم ملی فرانسه دعوت شود

تهران- ایرنا- «زیدان الدین زیدان» با باز کردن بحث غیبت ادامه دار «کریم بنزما» در تیم ملی فرانسه، مدعی شد که مهاجم رئال مادرید استحقاق بازگشت به تیم ملی کشورش را داشته و بدین شکل به سرمربی فعلی آبی‌ها طعنه زد.

بنزما در طول دوران ۱۰ ساله حضور در سانتیاگو برنابئو همواره یکی از برجسته‌ترین مهاجمان اروپا بوده است اما از سال ۲۰۱۵ تاکنون برای تیم ملی کشورش به میدان نرفته و حتی به این تیم دعوت نیز نشده است.

مرد فرانسوی رئال پس از آنکه بنا به شنیده‌ها به جرم اخاذی از هم‌تیمی اسبق خود در تیم ملی فرانسه یعنی «متیو والبوئنا» متهم شد، از حضور در تیم ملی فرانسه محروم ماند.

با این وجود، زیدان مدعی است بنزما همچنان به حضور در تیم ملی فرانسه علاقه داشته و معتقد است مهاجم تیمش بهترین بازیکن جهان بوده و شایستگی دعوت شدن به تیم تحت هدایت «دیدیه دشان» را دارد.

وی در این خصوص اظهار داشت: بنزما همیشه می‌خواهد برای فرانسه بازی کند؛ صادقانه بگویم نمی‌دانم به طور دقیق چه اتفاقی در حال رخ دادن است که او دعوت نمی‌شود.

زیدان در ادامه افزود: اما از نگاه فوتبالی او بهترین است؛ فکر می‌کنم بنزما بدون‌شک باید جایی در تیم ملی فرانسه داشته باشد؛ البته این موضوع فراتر از مسئولیت کنونی من است اما در اینکه او باید به تیم ملی فرانسه دعوت شود هیچ شکی وجود ندارد.

بنزما در دیدار رئال مادرید مقابل گالاتاسرای با به ثمر رساندن پنجاهمین گل خود در لیگ قهرمانان، از رکورد «آلفردو دی استفانو» مرد افسانه‌ای کهکشانی‌ها عبور کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =