۱۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۰
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 83546857
۱ نفر

برچسب‌ها

۴۰۰ قلم کالای مسروقه البرز در سامانه نما منتشر شد

کرج - ایرنا - مشخصات ۴۰۰ قلم کالای مسروقه استان البرز در سامانه نما پلیس آگاهی برای اطلاع مالباختگان به نمایش گذاشته شده است.

«سامانه نما نرم ابزاری برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالای مسروقه که به وسیله آن مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف را رصد کنند.»

سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : مالباختگان البرزی  برای شناسایی اموال سرقت شده خود به سامانه نما مراجعه کنند.

مالباختگان تا پیش از این راه اندازی سامانه نما برای شناسایی اموال مسروقه خود به پلیس آگاهی مراجعه می‌کردند که فعالیت این سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پلیس، دسترسی سریع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است.

وی افزود: با راه اندازی این سامانه میزان مراجعه های مردم به پلیس آگاهی  تا حدودی کاهش یافته است.

سرهنگ نادربیگی خاطر نشان کرد که در این سامانه قسمتی از شماره سریال اموال کشف شده در سایت نما با عکس کالای کشف شده بار گزاری شده که که مالباختگان می‌توانند برای برای ورود به سامانه نما با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.

رئیس پلیس آگاهی البرز افزود: مالباختگان شماره سریال اموال به سرقت رفته خود را به این سامانه اعلام تا محض کشف آنها، اطلاع رسانی سریع صورت گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha