آذری‌جهرمی: صنعت دفاعی در دوران تحریم به شکوفایی رسیده‌است

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پیشرفت‌های مجموعه فضایی "صاایران" ماحصل ایستادگی برابر استکبار و شکوفایی در دوران تحریم است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز شنبه با حضور امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امیر سرتیپ «شاهرخ شهرام» مدیرعامل صنایع الکترونیک وزارت دفاع از توانمندی‌های مجموعه «صاایران» بازدید کرد.

وزیر ارتباطات با قدردانی از فعالیت متخصصان و دانشمندان صنعت دفاعی در مجموعه صاایران اظهار داشت: مجموعه دفاعی کشور در عرصه‌های مختلف به ویژه حوزه فضایی دستاوردهای بی‌نظیری داشته است و از طریق هم‌افزایی با سایر مجموعه‌های دانش بنیان کمک شایانی به پیشرفت و توسعه کشور داشته است.

وی پیشرفت‌های مجموعه فضایی صاایران را ماحصل ایستادگی در برابر استکبار و شکوفایی در دوران تحریم عنوان کرد و افزود: مجموعه صاایران می‌تواند در قالب برگزاری نمایشگاه،  جوانان و نخبگان دانشگاهی را در جریان پیشرفت‌های غرورآمیز صنایع الکترونیک ایران قرار داده و امید و باور ملی را ارتقا دهد.

در این بازدید مدیرعامل صنایع الکترونیک وزارت دفاع با تشریح فعالیت‌های شرکت صنایع الکترونیک ایران، تنوع محصولات تولیدی، پیچیدگی‌های فناورانه محصولات، تأمین نیازمندی‌های نیروهای مسلح در حوزه‌های مختلف رزم، تعامل با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت‌های دانش‌بنیان و تأمین نیازهای بخش خصوصی و دولتی راکه با تحریم‌های ظالمانه روبرو شده‌اند از موفقیت‌های ارزنده صنایع الکترونیک وزارت دفاع در دوره اخیر دانست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =