تاج: امیدوارم عراق را شکست دهیم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال گفت: امیدواریم در دیدار روز 5 شنبه تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل تیم ملی عراق به موفقیت دست پیدا کنیم و حریف را شکست دهیم.

«مهدی تاج» امروز (جمعه) در جلسه مجمع عمومی عادی و انتخاباتی سازمان لیگ فوتسال که به میزبانی هیات فوتبال استان خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس برگزار شد، اظهار داشت: امیدواریم در دیدار روز پنجشنبه تیم ملی فوتبال کشورمان، مقابل عراق به موفقیت دست پیدا کنیم و حریف را شکست دهیم. تیم فوتبال ساحلی ما نیز سوم جهان شده و در مسابقات بین‌قاره‌ای نیز امیدواریم نتیجه مطلوب حاصل شود.

وی همچنین افزود: خرسندیم که فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشورمان رشد کرده و به تمامی عوامل دخیل در این حوزه دست مریزاد و خسته نباشید عرض می‌کنم چرا که در سخت‌ترین شرایط، ارزشمندترین دستاوردها را کسب کرده‌اند.

تاج با بیان اینکه مجموع دریافتی فدراسیون فوتبال از وزارت ورزش و جوانان طی یک سال اخیر فقط 3 میلیارد تومان بوده است، افزود: دولت با شرایط بسیار سختی روبروست و ما تنها برای دیدار مقابل بحرین و اعزام بازیکنان به این کشور از وزارتخانه هزینه‌های مربوطه را دریافت کردیم.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: هزینه های برگزاری مسابقات بسیار سنگین شده به نحوی که هر بازیکن لژیونر که برای تیم ملی ما به میدان می‌رود، حدود 300 تا 400 میلیون تومان برای فدراسیون هزینه دارد.

تاج تصریح کرد: همین که فوتبال و فوتسال ما در چنین شرایطی به فعالیت خود ادامه می‌دهد، جای تقدیر و تشکر دارد. هیچ‌کدام از ماموریت‌های فدراسیون معطل نمانده و مطابق برنامه پیش‌ می‌رویم.

وی در پایان گفت: ساختمان فوتسال هفته آینده و مصادف با 17 ریبع الاول به بهره‌برداری خواهد رسید. فدراسیون فوتبال هزینه بسیار زیادی برای تجهیز این مجموعه انجام داده و خدمتی است  برای جامعه فوتسال کشور که به یادگار باقی خواهد ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =