لئوناردو: «زیدان» باید دست از وسوسه کردن «امباپه» بردارد

تهران- ایرنا- بدنبال اظهارات «زین الدین زیدان» در خصوص «کیلین امباپه» و صحبت کردن از رویای کودکی وی مبنی بر پوشیدن پیراهن کهکشانی‌ها، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مرد فرانسوی را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

زیدان در نشست خبری پیش از دیدار رئال مادرید مقابل گالاتاسرای با تعریف و تمجید از امباپه جنجال‌برانگیز شد؛ اظهاراتی که زیاد به مذاق «لئوناردو» مدیر ورزشی پی‌اس‌جی خوش نیامد.

لئوناردو پس از پیروزی پاریسی‌ها مقابل کلاب بروژ در لیگ قهرمانان اظهار داشت: صادقانه بگویم، این موضوع کمی آزاردهنده است، فکر می‌کنم حالا زمان مناسبی برای گفتن این حرف‌ها نبود.

وی ادامه داد: در درجه اول کیلین بازیکنی است که تا ۲ سال و نیم دیگر با ما قرارداد دارد و صحبت کردن مداوم در مورد رویاها و آرزوهای او باید متوقف شود.

لئوناردو افزود: کیلین برای ما اهمیت زیادی دارد؛ او بهترین بازیکن جوان فرانسه است، قهرمان جهان و یکی از بهترین‌های دنیا؛ حالا وقت وسوسه کردن و بی‌ثبات کردن او نیست بلکه زمان آن فرا رسیده که این حرف‌ها متوقف شود.

لئوناردو در ادامه تایید کرد که با وجود پیشنهادهای زیاد برای امباپه، اما مرد ۲۰ ساله به این زودی‌ها جایی نخواهد رفت.

مدیر ورزشی پی‌اس‌جی همچنین «میشل پلاتینی» را به «حسادت» متهم کرد؛ کسی به‌تازگی هویت باشگاه پاریسی را زیر سوال برده و مدعی شده بود که پی‌اس‌جی در به عنوان یک تیم فرانسوی هیچ نفوذی ندارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =