فرمانده سپاه عاشورا: گروه‌های جهادی بزودی در منطقه زلزله زده میانه مستقر می‌شوند

تبریز- ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا ضمن ابراز همدردی با داغدیدگان زلزله میانه با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا قبل از رسیدن زمستان خانه‌های تخریب شده را بسازیم، گفت: گروه های جهادی بزودی در منطقه زلزله زده مستقر می شوند.

سردار عابدین خرم روز جمعه در حاشیه بازدید از روستای زلزله زده ورنکش شهرستان میانه اظهار کرد: این اتفاق متاثرکننده، برای بخشی از مردم در منطقه ترکمانچای اتفاق افتاده و عمده کانون زمین لرزه نیز در روستای ورنکش میانه بوده و سپاه عاشورا نیز تمامی امکانات خود را در این رابطه بسیج کرده است.

وی با بیان این‌که میزان تخریب در روستای ورنکش بالا بوده و تیم‌های ارزیابی در حال بررسی و ارزیابی وضعیت هستند، گفت: بعد از ارزیابی کامل در قالب گروه‌های جهادی، نیازهای اولیه شامل آواربرداری به سرعت انجام شده و سپس گروه‌های جهادی مستقر می‌شوند تا هرآنچه تخریب شده را تا یک ماه آینده بسازند و مردم در خانه هایشان مستقر شوند.

سردار خرم با تاکید بر این‌که همت و اهتمام داریم که گروهای جهادی بصورت جدی و سریع کار خود را در منطقه آغاز کنند، گفت: تا اتمام بازسازی خانه‌های تخریب شده، از روستای ورنکش نخواهیم رفت.

وی با بیان این‌که کمر همت خواهیم بست تا قبل از فرارسیدن زمستان و شدت گرفتن سرما بحث سازندگی مناطق تخریب شده را انجام دهیم، تاکید کرد: میزان تخریب در روستای ورنکش بالاست اما تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا امکانات را سریع منتقل کرده و تا شدت نگرفتن سرما عملیات ساخت و ساز را در این منطقه تمام کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =