مدیر رسانه‌ای عراق: ایران مقابل ما محکوم به پیروزی است

تهران - ایرنا - مدیر رسانه‌ای تیم ملی عراق گفت: ایران بعد از باخت به بحرین تحت فشار قرار گرفته و کادر فنی آنها در خطر اخراج است و به همین دلیل مقابل ما محکوم به برد هستند.

«خلف»  درباره دیدار با ایران در گفت‌وگو با روزنامه الصباح عراق اظهار داشت: بازی خیلی سختی مقابل ایران داریم اما پیروزی در این مسابقه غیرممکن نیست. با آمادگی بالا به استقبال این بازی می‌رویم و دعوت نشدن «احمد یاسین» و «جاستین مرام» کاملا فنی است.

وی افزود: دیدار با ایران و نتیجه آن مسیر ما را برای مرحله بعدی انتخابی جام جهانی مشخص خواهد کرد. پیروزی مقابل یکی از قطب‌های فوتبال آسیا و مدعی اصلی صعود از این گروه می‌تواند روحیه تیم ما را بالا ببرد و آنها را به هم نزدیک کند تا به صورت مستقیم جواز حضور در جام‌جهانی را کسب کنند.

مدیر رسانه‌ای عراق همچنین خاطرنشان کرد: ایران به خاطر باخت مقابل بحرین به شدت تحت فشار است در صورتی که ما در سه بازی قبلی هفت امتیاز جمع‌آوری کرده‌ایم و در صدر جدول قرار داریم. سقوط ایران به رده سوم گروه باعث شده تا کادر فنی آنها هم در خطر اخراج باشد. بازی با ایران همیشه در طول تاریخ حساس و سخت بوده است. اما در چند سال اخیر توانسته‌ایم رقابت برابری با آنها داشته باشیم. اما موضوعی که باعث می‌شود دیدار با ایران سخت‌تر شود این است که آنها محکوم به برد هستند. با این حال بازیکنان ما هم شانس خوبی برای پیروزی دارند و حمایت هواداران را به همراه خواهند داشت.

خلف در پایان گفت: دعوت نشدن «جاستین مرام» و «احمد یاسین» به خواست سرمربی اسلوونیایی تیم یعنی «سرچکو کاتانتس» بوده و فدراسیون در این امر دخیل نبوده است. آنها به دلیل فنی دعوت نشده‌اند. سرمربی تیم برنامه بلندمدتی را دنبال می‌کند که با غیبت یک یا ۲ بازیکن تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. او بازی‌های لیگ را هم به خوبی رصد می‌کند و سه بازیکن جوان را به این اردو دعوت کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha