تیم زاگرس اسلام‌آبادغرب با العربی قطر دیدار می‌کند

کرمانشاه- ایرنا - تیم هندبال زاگرس اسلام‌آبادغرب یکی از ۲ نماینده ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا، امروز به مصاف العربی قطر می‌رود.

تیم زاگرس در حالی دومین مسابقه خود را در جام باشگاه های آسیا مقابل العربی برگزار می کند که نتیجه دیدار نخست خود را برابر تیم الکویت یکی از مدعیان قهرمانی این رقابت ها با حساب ۳۶ بر ۲۴ واگذار کرد.

تیم العربی یکی از ۲ نماینده قطر نیز در روز اول مسابقات استراحت داشت و دیدار برابر زاگرس اولین مسابقه این تیم محسوب می شود.

دیدار تیم های زاگرس اسلام آبادغرب و العربی قطر از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه امروز (جمعه - ۱۷ آبان) آغاز و آخرین مسابقه روز دوم رقابت های باشگاه های آسیا به حساب می آید.

سپاهان اصفهان دیگر نماینده هندبال ایران نیز در روز اول با حساب ۳۳ بر ۳۱ مغلوب الوکره قطر شد و در دومین دیدار خود نیز از ساعت ۱۰ صبح امروز به مصاف الوحده عربستان رفته است.

رقابت های هندبال باشگاه های آسیا، امسال با حضور ۱۱ تیم و قالب ۲ گروه ۶ و ۵ تیمی برگزار می شود که تیم زاگرس در گروه اول با اس کی هاوکس کره جنوبی، العربی قطر، الکویت کویت و الشارجه امارات مسابقه خواهد داد.

تیم سپاهان دیگر نماینده هندبال ایران نیز در گروه دوم با الوکره قطر، العمان عمان، باربار بحرین، الوحده عربستان و العربی کویت مسابقه خواهد داد.

بیست و دومین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا روزهای ۱۶ تا ۲۶ آبان به میزبانی کره جنوبی برگزار می شود.  

سرخط اخبار استان‌ها