۱۷ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۶
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83545691
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده ثبت اسناد در شهرستان بشاگرد مستقر شد

بندرعباس- ایرنا- به دنبال تاکیدهای رییس قوه قضاییه مبنی بر تکمیل روند خدمت رسانی قضایی به مردم بشاگرد، نماینده اداره ثبت اسناد و املاک در دادگستری این شهرستان مستقر شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان روز جمعه در نشستی در همین رابطه اظهار داشت: استقرار نماینده اداره ثبت اسناد و املاک در دادگستری شهرستان بشاگرد با هدف کاهش نیاز به تردد اهالی این شهرستان به مرکز استان و جاسک ، تکریم مراجعان و خدمت رسانی مطلوب به مردم انجام گرفته است.

علی صالحی بیان داشت: از این پس با استقرار نماینده ثبت اسناد و املاک در دادگستری شهرستان بشاگرد، خدمات ضروری ثبتی از جمله توقیف و رفع توقیف املاک در محل دادگستری این شهرستان صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: از طریق ایجاد شبکه های ارتباطی و توسعه زیر ساخت های الکترونیک در دادگستری بشاگرد، دسترسی به سامانه های مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک استان هرمزگان در این شهرستان میسر گردیده و امکان ارائه خدمات به مردم بشاگرد فراهم شده است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان خاطرنشان کرد: دستورهای لازم در خصوص پیگیری احداث اداره ثبت اسناد و املاک و همچنین پزشکی قانونی در شهرستان بشاگرد صادر شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =